Kangurek w chuście

Nosząc w chuście dajesz dziecku kontynuację znanych odczuć ze świata sprzed porodu. Dajesz mu poczucie bezpieczeństwa, dotyk, zmniejszasz stres i napięcia, odcinasz od nadmiaru wrażeń, stymulujesz rozwój emocjonalny. Budujesz wspaniałe podwaliny bliskiej relacji z dzieckiem na całe życie. Umożliwiasz naukę życia poprzez obserwację świata z dorosłej perspektywy, a także dbasz o prawidłowe ułożenie i rozwój stawów biodrowych i kręgosłupa maleństwa.

Nosząc w chuście nie musisz ściśle podporządkować swojego życia rytmowi maleństwa, za to szybciej uczysz się swojego dziecka. Możesz zachować mobilność sprzed porodu, nie bać się bezdroży, schodów, wchodzenia do sklepu ani komunikacji miejskiej. Masz wolne ręce, więc możesz sprzątnąć, ugotować obiad, uprasować. Możesz bez przeszkód bawić się ze starszym dzieckiem na placu zabaw. Dbasz o swój kręgosłup i stawy w rękach.

Przebywając w chuście na spacerze dziecko jest ponad strefą największego natężenia spalin.

OSTRY DYŻUR CHUSTOWY

Zapraszam na ostry dyżur w Warszawie
Miejsce: Jogarytm, Ochota, ul. Rokosowska 4.
Termin: pierwszy czwartek każdego miesiąca (najbliższe: 6 czerwca 2013).
11:30-12:30 - wykład i pokaz, wstęp 15 zł.
12:30-14:00 - warsztaty dla tych, których zachęcił wykład, wstęp 70 zł.
Zapraszam do wstępnej rezerwacji miejsca.
Więcej o warsztatach możesz przeczytać na stronie warsztatów chustowych.

Cel zajęć: każdy uczestnik otrzymuje wiedzę na temat zdrowego noszenia, a także naturalnego pieluchowania. Osoby aktywnie noszące w chuście mogą skonsultować swoje wiązanie – pokazać zamotane dziecko i uzyskać ocenę motania i ewentualne wskazówki.

Dowiedz się:

Dotknij:

Zobacz:

SZUKASZ INFORMACJI? WARSZTATÓW?

Jeśli chcesz wziąć udział w prowadzonych przeze mnie spotkaniach lub warsztatach, a obecna oferta nie jest dla Ciebie wystarczająca, wyślij informację na iza@pogotowiechustowe.pl, a skontaktuję się z Tobą i poinformuję o terminach i możliwościach.

SZUKASZ WSPÓŁPRACY Z DORADCĄ NOSZENIA?

Prowadzę chustowe warsztaty otwarte w klubach mam, jogi, fitness, innych, a także chustowe warsztaty zamknięte w szkołach rodzenia i dla zgłaszających się do mnie grup. Jeśli poszukujesz doświadczonego doradcy, który ciekawie i skutecznie poprowadzi warsztaty zapraszam do kontaktu na iza@pogotowiechustowe.pl.

O MNIE

Iza Banach-Kubik – Doradca Noszenia ClauWi® po kursie zaawansowanym, trener i coach z doświadczeniem. Propagatorka ekologicznego stylu życia i świadomego rodzicielstwa bliskości. Prowadzi konsultacje i warsztaty dotyczące chustowania i naturalnego pieluchowania.
Prywatnie – aktywnie nosząca w chuście mama trójki dzieci.


Organizatorzy:

Doradca Noszenia
ClauWi®

PogotowieChustowe.pl
Sklep
każdej mamy

NaturalnaMama.pl

© 2012 PogotowieChustowe.pl

Poleć nas na facebooku | iza@PogotowieChustowe.pl | tel. 666538731